НОВИНИ

27.07.2017 | ООН попереджає про катастрофу в Ємені
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це заявили в середу глави Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Всесвітньої продовольчої програми (ВПП) і Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) по завершенні свого спільного візиту в цю країну.

"За останні три місяці в Ємені зареєстровано 400 тис. нових випадків з підозрою на холеру, 1,9 тис. людей померли від наслідків цієї інфекції. Головні причини стрімкого поширення захворювання – зруйнована під час конфлікту система охорони здоров'я, недоїдання, а також відсутність адекватного водопостачання і засобів санітарії", - йдеться в спільній заяві, витяги з якого наводить Центр новин ООН.

Крім того, країна знаходиться на межі повномасштабної голоду – більше половини населення не може точно сказати, чи буде в них їжа на наступний день. А виснаження веде до зниження імунітету і вразливості перед інфекцією, підкреслили представники ООН.

Разом з тим, відзначається самовідданість самих єменців.

"Близько 16 тис. волонтерів обходять будинки, щоб розповідати людям про засоби захисту від діареї і холери; лікарі та середній медперсонал працюють цілодобово без зарплати", - відзначили в ООН.

У зв'язку з цим глави ЮНІСЕФ, ВПП та ВООЗ відзначили, що криза в Ємені вимагає уваги і безпрецедентної за масштабністю гуманітарної підтримки.

"На наших очах розгортається катастрофа, наслідки якої відчує ще не одне покоління єменців", - йдеться в спільній заяві.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект