НОВИНИ

25.07.2017 | Маккейн заявив про повернення в Сенат вже у вівторок
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Про це йдеться в офіційному повідомленні офісу законодавця, поширеному в понеділок, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Сенатор Маккейн очікує повернення до Сенату США завтра, щоб продовжити працювати над важливим законодавством, включаючи реформу охорони здоров'я, Закону про національну оборону, а також нові санкції проти Росії, Ірану та Північної Кореї", - зазначається в документі.

Маккейн перебуває на лікуванні злоякісної пухлини головного мозку, яку діагностували у законодавця минулого тижня, після видалення тромбу навколо його лівого ока. У офіційній заяві його офісу, зокрема, йшлося, що сам Маккейн та його родина розглядають варіанти лікування.

Керівництво США, світові лідери висловили солідарність з сенатором та побажали йому здоров'я. Водночас, він заявив, що активно боротиметься з хворобою та висловив намір повернутися до роботи найближчим часом.

Присутність сенатора від Аризони в Капітолії може стати вирішальною під час голосувань. Хоча республіканці й мають більшість в Сенаті, не всі з них підтримують рішення керівництва партії по деяким ключовим законопроектам, що розглядаються Конгресом США.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект