НОВИНИ

25.07.2017 | Трамп не має наміру скасовувати санкції проти Росії - Білий дім
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це заявила в понеділок під час брифінгу на "Борту номер один" речник Білого дому Сара Сандерс, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Що стосується законопроекту із санкціями, президент дуже чітко заявив про свою підтримку продовження санкцій у цих трьох країнах. Він не має наміру скасовувати їх, але він хоче переконатися, що ми можемо отримати найкращий варіант для американського народу", - наводить слова речниці прес-служба Білого дому.

Таким чином вона відповіла на запитання, чи підпише Дональд Трамп законопроект H.R.3203, який у вівторок має проголосувати Палата представників.

Сандерс підкреслила, що президент наразі утримує фокус уваги на цьому питанні.

"Він має намір вивчити це законодавство й подивитися, як виглядає остаточний варіант",- зазначила офіційний представник адміністрації президента.

Як повідомляв Укрінформ, у вівторок, 25 липня Палата представників американського Конгресу має намір провести голосування по проекту закону H.R.3203 "Акт з протистояння дестабілізуючим діям Ірану – 2017". Документ також містить окремий розділ із санкціями проти Росії. Крім того, проект закону передбачає скорочення повноважень президента послаблювати вже існуючі санкції та закріплює їх за Конгресом США.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект