НОВИНИ

24.07.2017 | ЄС готує відповідь на санкції США проти Росії
Джерело - Кореспондент

Глава Єврокомісії (ЄК) Жан-Клод Юнкер закликав терміново обговорити можливу відповідь Євросоюзу в разі введення США нових санкцій проти Росії без врахування зауважень ЄС.

Підготовлений до засідання ЄК на середу, 26 липня, документ, що потрапив в розпорядження газети, пропонує кілька варіантів відповіді, зокрема необхідність отримати від президента США Дональда Трампа запевнення, що санкції не торкнуться інтересів Євросоюзу, або можливість визнання недійсними на території ЄС американських санкцій, що порушують європейські інтереси.

Видання зазначає, що Юнкер закликав негайно розглянути можливі дії Брюсселя на випадок, якщо європейські енергетичні та інші компанії опиняться під ударом санкцій, обговорюваних в Конгресі США.

Також в документі вказується, що "головна увага" Брюсселя має бути сфокусована на тому, щоб вимагати від адміністрації США "публічної або письмової заяви", що нові санкції не застосовуватимуться так, щоб торкатися інтересів Євросоюзу.

Нагадаємо, в Конгресі США узгодили текст законопроекту щодо санкцій проти Росії і Ірану, голосування щодо якого відбудеться в Палаті представників 25 липня.

Глава прес-служби Білого дому Сара Сандерс підтвердила, що адміністрація Трампа "підтримує жорсткість щодо Росії і введення цих санкцій, зокрема".


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект