НОВИНИ

23.07.2017 | "Близькосхідний квартет" закликав до деескалації напруження в Єрусалимі
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це йдеться в офіційній заяві, оприлюдненій у суботу Державним департаментом США, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Посланники Квартету з питань Близького Сходу від Російської Федерації, Сполучених Штатів, Європейського Союзу та Організації Об'єднаних Націй глибоко стурбовані загостренням напруженості та насильницьких зіткнень, що відбуваються в Старому місті Єрусалиму", - наголошується в заяві.

Учасники Квартету рішуче засудили терористичні акти, висловили жаль з приводу втрати невинних життів, викликаної насильством, а також сподівання на швидке видужання поранених.

"Відзначаючи особливу чутливість питання щодо святих місць в Єрусалимі та необхідність забезпечення безпеки, посланники Квартету закликають усіх продемонструвати максимальну стриманість, утриматися від провокаційних дій та працювати над деескалацією ситуації", - підкреслюється в документі.

Водночас, в заяві вітаються запевнення прем'єр-міністра Ізраїлю, що статус-кво на святих місцях в Єрусалимі підтримуватиметься й поважатиметься. Посланники також закликали Ізраїль і Йорданію працювати разом, щоб підтримати статус-кво, відзначивши особливу роль Хашимітського Королівства, як це сказано в мирному договорі з Ізраїлем.

Представники Квартету вкотре підкреслили, що насильство поглиблює недовіру та є несумісним із досягненням мирного врегулювання ізраїльсько-палестинського конфлікту.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект