НОВИНИ

19.07.2017 | Сенат Франції ухвалив "антитерористичний" закон, обіцяний Макроном
За матеріалами - DW

У першому читанні за ухвалення законопроекту проголосували 229 сенаторів, проти - 106. У жовтні свою думку щодо законопроекту повинна висловити нижня палата парламенту - Національні збори.

Цей закон був одним з пунктів передвиборної програми президента країни Емманюель Макрона. Він повинен забезпечити умови для скасування режиму надзвичайного стану, введеного після терактів 13 листопада 2015 року. Термін його дії закінчується 1 листопада.

Новий закон в ослабленій формі повинен зберегти в руках правоохоронців особливі інструменти боротьби з терористичною загрозою. Зокрема, полегшуються можливості проведення обшуків у квартирах підозрюваних, дозволяється тимчасово закривати мечеті, молитовні приміщення, якщо там буде проповідуватися терористична пропаганда. Передбачається також створення так званих зон безпеки при проведенні великих заходів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект