НОВИНИ

18.07.2017 | Трамп поки не зможе скасувати реформу Obamacare
За матеріалами - Інтерфакс

Сенат США не розглядатиме скасування медичної реформи, прийнятої за президента Барака Обами, відомої як Obamacare. Республіканська партія несподівано зіштовхнулася з нестачею голосів для прийняття цього рішення.

Повідомляється, що двоє сенаторів-республіканців залишили лави прихильників законопроекту, що унеможливило його прийняття в Сенаті. До цього республіканці вже втратили два голоси з 52.

Усі 48 демократів в Сенаті проти реформи, тому республіканці могли домогтися успіху лише за практичної повної єдності лав з цього питання.

Лідер республіканської більшості в Сенаті США Мітч Макконнелл заявив, що законопроект про скасування Obamacare з одночасним прийняттям нового закону, як стало зрозуміло, не буде схвалений. Сенат, повідомив він, тепер проголосує щодо законопроекту про скасування більшої частини положень чинного законодавства.

При цьому скасування частини законодавства без прийняття нового закону може виявитися ризикованим, оскільки створить проблеми для функціонування системи охорони здоров'я, вважають противники такого підходу.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект