НОВИНИ

17.07.2017 | Євросоюз ввів нові санкції проти Сирії
За матеріалами - Кореспондент

Євросоюз ухвалив рішення ввести санкції проти 16 військовослужбовців і вчених Сирії, які звинувачуються в організації хімічних атак в країні, говориться в повідомленні Ради ЄС.

"Рада 17 липня 2017 року включила 16 осіб до списку осіб, проти яких спрямовані обмежувальні заходи ЄС, що діють проти сирійського режиму. ЄС додав цих 16 осіб за їхню участь в розробці і використанні хімічної зброї проти цивільного населення", - наголошується в повідомленні.

У документі вказується, що йдеться "про вісьмох високопоставлених військовослужбовців і вісьмох учених, задіяних в поширенні і використанні хімічної зброї".

Таким чином, в списку санкцій ЄС проти представників режиму Башара Асада будуть значитися 255 осіб. У нього також включені 67 юридичних осіб.

Як повідомляв Кореспондент.net, раніше в травні США розширили санкції проти Сирії. Також американці ввели санкції стосовно восьми російських організацій. Їх звинувачують в порушенні законодавства США про нерозповсюдження щодо Ірану, КНДР і Сирії від 2009 року.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект