НОВИНИ

17.07.2017 | Росія перекидає крейсер на Балтику
За матеріалами - Кореспондент

Атомний ракетний крейсер Петро Великий і підводний ракетоносець Дмитро Донський почали перехід на Балтійське море в Кронштадт з півночі. Про це повідомляє Лента.ру з посиланням на джерело в Міноборони Росії.

За його словами, військові судна прямують в Санкт-Петербург для участі в параді на честь дня Військово-морського флоту, який відбудеться в неділю, 30 липня.

Зазначається, що Петро Великий, побудований на петербурзькому Балтійському заводі в 1986-1996 роках, вже був на Балтиці, в тому числі і під час навчань, а Дмитро Донський, єдина субмарина проекту 941, що залишилася в строю, найбільший підводний крейсер в світі, прийде в Кронштадт вперше.

Як повідомляв Кореспондент.net, у цьому році в Санкт-Петербурзі не відбувся військово-морський парад на честь 9 травня. За інформацією ЗМІ, кораблі Балтійського флоту РФ раптово пішли з Санкт-Петербурга через близьке розташування американського есмінця USS Carney з крилатими ракетами Tomahawk.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект