НОВИНИ

17.07.2017 | Меркель розповіла про плани на майбутній канцлерський термін
Джерело - УКРІНФОРМ

Про свої плани на майбутній період вона розповіла у «літньому інтерв'ю» на телеканалі ARD в неділю ввечері, передає берлінський кореспондент Укрінформу.

«У мене є всі наміри зробити те ж саме, що я вже говорила людям», - сказала Меркель, маючи на увазі свої обіцянки, дані раніше.

Вона, зокрема, як і раніше відмовляється встановити верхню межу біженців, на чому наполягають навіть деякі соратники. «У питанні верхньої межі моя позиція ясна, а саме: я цього ніколи не прийму», - заявила Меркель. Вона переконана, що знизити число біженців можна іншими способами, зокрема, шляхом «справедливого розподілу» їх і боротьби з причинами самого явища.

У сфері зовнішньої політики глава уряду допустила можливість відходу німецьких військових ще з однієї бази в Туреччині. «З приводу бази в Коньї діє те ж правило, що й стосовно бази Інджирлік», — сказала Меркель.

Нагадаємо, що німецьке керівництво прийняло рішення про виведення контингенту, який бере участь у антиІДІЛивської коаліції з бази турецьких ВПС Інджирлік після того, як депутатам парламенту було відмовлено у відвідуванні солдатів бундесверу. В останні дні стало відомо, що подібна відмова турецькі власті поширили і на базу ВПС НАТО в Коньї. Зараз ситуацію намагається «розрулити» північноатлантичний альянс.

Меркель також виступила на захист бургомістра Гамбурга, який піддався нападкам у зв'язку з масовими заворушеннями в місті в період проведення саміту G20. «Відбулися речі абсолютно неприйнятні. І за це я несу таку ж відповідальність, як і Олаф Шольц, я від неї не йду», - заявили про свою солідарність глава уряду.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект