НОВИНИ

16.07.2017 | США вимагають від Ірану звільнити всіх іноземців
Джерело - Кореспондент

Влада США звернулася до Тегерану з вимогою негайно звільнити всіх американських громадян та інших іноземців, які перебувають в ув'язненні в Ірані за "сфабрикованими" іранськими спецслужбами звинуваченнями. З відповідною заявою виступив у неділю, 16 липня, представник Держдепартаменту.

У документі не називається ніхто конкретно, однак зроблений він був після того, як обвинувачений у "шпигунстві" американський громадянин був засуджений в Ірані до 10 років ув'язнення.

Про вирок іноземцю, не назвавши його імені, розповів раніше в той же день на прес-конференції заступник голови судової системи Ірану, генеральний прокурор Голям Хоссейн Мохсені-Еджеі. За його словами, засуджений, який має громадянство як США, так і ще однієї зарубіжної країни, подав апеляцію. Ніяких подробиць по пред'явлених звинуваченнях Мохсені-Еджеі не назвав.

Відзначимо, в жовтні 2016 американський бізнесмен Сіамак Намазі, його батько і ще чотири людини були засуджені на 10 років ув'язнення за звинуваченням у шпигунстві.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект