НОВИНИ

15.07.2017 | Підсумки Женеви-7 щодо Сирії: Ані прориву, ані провалу
Джерело - DW

"Спеціальний представник Організації Об'єднаних Націй (ООН) щодо Сирії Стаффан де Містура у п'ятницю, 14 липня, заявив про відсутність значного успіху під час сьомого раунду переговорів щодо розв'язання сирійського конфлікту, який завершився напередодні у швейцарському місті Женеві. Говорячи про підсумки переговорів, представник ООН зазначив, що під час них не сталось "ані прориву, ані провалу", і що вони позначили "поступовий прогрес" у мирному процесі", - йдеться в повідомленні.

Де Містура також відзначив той момент, що жодна зі сторін не залишила переговорів.

Представник ООН розповів, що сирійська урядова делегація продовжувала наполягати на необхідності боротьби проти тероризму в Сирії, але відмовилася від детального обговорення питання створення політичного перехідного періоду в країні.

Натомість сирійська опозиція висувала питання про процес політичного перехідного періоду як одну з ключових вимог. Прямих переговорів між делегаціями від сирійської влади та опозиції, як і під час попередніх раундів, не відбувалося - представник ООН зустрічався з делегаціями окремо одна від одної.

За словами де Містури, він не побачив ознак того, що представники сирійського уряду у майбутньому погодяться обговорювати питання політичних змін, хоча наголосив, що просив їх до наступного, восьмого раунду переговорів, запланованого на вересень цього року, підготуватися до перемовин щодо політичного вирішення конфлікту.

Як повідомлялося, з початку відновлення міжсирійських переговорів за посередництва ООН минулого року було проведено кілька раундів зустрічей спецпредставника організації з делегаціями уряду та опозиції, проте значного прогресу на них досягнуто не було.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект