НОВИНИ

10.07.2017 | Американський сенатор назвав зустріч Трампа з Путіним "катастрофічною"
Джерело - УНІАН

Президент США Дональд Трамп відмінно виступив у Польщі, але його зустріч з російським президентом Володимиром Путіним в Гамбурзі була "катастрофічною". Таку думку висловив сенатор-республіканець Ліндсі Грем в інтерв'ю телеканалу NBC News.

"Президент Трамп виступив з дійсно гарною мовою в Польщі, але у нього, на мою думку, була катастрофічна зустріч з президентом Путіним. 2 години і 15 хвилин зустрічі. Тіллерсон і Трамп готові пробачити і забути, коли мова йде про кібератаки на американські вибори в 2016 році", – заявив Грем.

За його словами, Росія для Трампа – "сліпа пляма", що дає Путіну можливість "робити те, що він робить". "Він єдиний, кого я знаю, сумнівається в тому, що зробила Росія в 2016 році", – підкреслив сенатор.

Детальніше: https://www.unian.ua/world/2019354-amerikanskiy-senator-nazvav-zustrich-trampa-z-putinim-katastrofichnoyu.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект