НОВИНИ

09.07.2017 | Ердоган заявив, що Туреччині тепер не вигідна кліматична угода
Джерело - DW

Про це він заявив в суботу, 8 липня, під час саміту лідерів країн "Великої двадцятки" в Гамбурзі.

"Після подібного кроку Америки ми схиляємося до того, щоб парламент не ратифікував угоду, - це наша позиція на даний момент", - підкреслив турецький президент.

Ердоган також зазначив, що екс-президент Франції Франсуа Олланд обіцяв йому, що в разі ратифікації угоди Туреччина не буде включена в групу індустріально розвинених країн. Це означає, що Анкара не повинна буде платити щорічні внески, які за умовами кліматичного пакту розвинені держави мають виділяти до спеціального кліматичного фонду для допомоги біднішим країнам.

Зокрема, як наголошується, кошти повинні піти на боротьбу з наслідками кліматичних змін і на перехід до використання відновлюваних джерел енергії в державах, що розвиваються. Подібні внески є додатковим навантаженням для бюджету країни.

За словами Ердогана, турецький парламент не ратифікує договір до того часу, поки не отримає гарантій даних йому раніше обіцянок. Він також висловив сумнів, що після рішення США про вихід з угоди щодо клімату інші країни, що не входять в "Велику двадцятку", беззастережно підтримають Паризьку угоду.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект