НОВИНИ

08.07.2017 | Лідери G20 ухвалили заяву щодо боротьби з тероризмом
Джерело - УКРІНФОРМ

"Ми, лідери Великої двадцятки, рішуче засуджуємо всі терористичні атаки по всьому світу та займаємо єдину і тверду позицію у боротьбі з тероризмом і його фінансуванням", - йдеться у заяві.

Як уточнює УП, учасники саміту домовилися дотримуватися міжнародних зобов'язань і розширювати співпрацю. Зокрема, йдеться про Глобальну контртерористичну стратегію ООН та обмін даними між розвідувальними та правоохоронними органами країн, включаючи Інтрепол.

Окремо в заяві наголошується на необхідності боротьби з фінансуванням тероризму.

"Ми підкреслюємо нашу рішучість зробити міжнародну фінансову систему повністю ворожою до фінансування тероризму та зобов'язуємося поглиблювати міжнародне співробітництво та обмін інформацією, включаючи роботу з приватним сектором, який грає критичну роль у глобальних зусиллях у боротьбі з фінансуванням тероризму", - йдеться в ухваленому документі.

Лідери G20 закликали до посилення заходів у боротьбі з фінансуванням терористичних організацій, зокрема, ІДІЛ, Аль-Каїди.

Крім того, підписанти домовилися вживати заходів для боротьби з використанням Інтернету і соціальних мереж в терористичних цілях, таких як пропаганда, фінансування і планування терористичних актів, підбурювання до тероризму, радикалізація і вербування.

У документі підкреслюється, що всі заходи мають вживатися при повному дотриманні прав людини.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект