НОВИНИ

07.07.2017 | Лідери G20 обговорили північнокорейську кризу
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це канцлер ФРН Ангела Меркель повідомила журналістам, підводячи підсумки першого дня роботи саміту G20, передає кореспондент Укрінформу в Німеччині.

"Ми всі сподіваємося, що РБ ООН знайде відповідну відповідь на нове, потрібно підкреслити, нове порушення резолюції Ради Безпеки", - сказала Меркель.

Тему КНДР "звичайно підняли", а саме президент Південної Кореї.

Канцлер повідомила, що з цього питання серед учасників була повна одностайність. Усі, хто висловлювався щодо цієї проблеми, висловили серйозне занепокоєння тим, що розвиток подій дуже небезпечний. І всі вказували у зв'язку з цим на роль Радбезу ООН.

Двома днями раніше Меркель на переговорах з президентом Республіки Корея Мун Чже Ін пообіцяла Сеулу підтримку, запевнивши, що Берлін виступає проти ракетної програми і ядерного озброєння Північної Кореї, та висловилася за посилення санкцій проти Пхеньяна.

Меркель відзначила, що ця тема обговорювалася у п'ятницю, попри те, що G20 не є групою із зовнішньополітичних питань, вона здебільшого займається економікою, фінансовими ринками та пов'язаними з цим темами. Канцлер не повідомила, чи обговорювалися інші світові кризи.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект