НОВИНИ

06.07.2017 | У Варшаві стартує саміт лідерів ініціативи "Трьох морів"
За матеріалами - УКРІНФОРМ

У рамках саміту відбудуться два дискусійні блоки. Перший з них, який відбудеться за участю Трамп, стосується трансатлантичної єдності, а другий — співпраці країн у галузі транспорту, комунікацій та енергетики.

Програма візиту Трампа до Польщі включає, зокрема, двосторонні переговори з організаторами саміту - президентом Польщі Анджеєм Дудою та Хорватії Коліндою Грабар-Кітарович, зустріч з главами держав ініціативи “Трьох морів” й участь в першій дискусійній панелі саміту, а також промову на площі Красінських біля пам’ятника героям Варшавського повстання 1944 року.

Очікується, що головними питаннями, на які зверне Трамп під час візиту до Польщі, буде безпека, зокрема розміщення американських та союзницьких сил на східному фланзі НАТО, й економічна співпраця з країнами регіону у першу чергу в енергетичній сфері.

За попередньою інформацією польської сторони, за результатами візиту Трампа може бути прийнято декілька спільних польсько-американських декларацій. Зокрема, йдеться про декларації щодо трансатлантичної енергетичної співпраці, з проблем безпеки, а також напрямків стратегічної співпраці між країнами.

Паралельно з візитом Трампа і самітом “Трьох морів” у Варшаві 6-7 липня відбуватиметься також Варшавський глобальний форум, в якому візьмуть експерти та політики з багатьох країн світу.

З метою гарантування безпеки учасникам саміту у Варшаві запроваджено безпрецедентні заходи безпеки, зокрема закрито простір для польотів літаків на центром міста, обмежено рух транспорту, у місті спостерігається значна концентрація поліції.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект