НОВИНИ

05.07.2017 | КНДР пригрозила США ракетним ударом
Джерело - Bloomberg

Північна Корея оголосила про випробування міжконтинентальної балістичної ракети, яка може нести більшу ядерну боєголовку

Лідер КНДР Кім Чен Ин заявив, що успішне випробування недавно розробленої ракети доповнило можливості Пхеньяна стосовно стратегічного озброєння, що включає атомні і водневі бомби.

Він також підтвердив намір Північної Кореї розробити ракету, яка могла б ударити по материковій частині США нинішнього року.

Нагадаємо, 4 липня Північна Корея здійснила черговий запуск балістичної ракети. За інформацією ЗМІ, ракета пролетіла 930 кілометрів і впала в особливій економічній зоні Японії.


США вимагають від КНДР припинення ядерних і ракетних запусків. Раніше Вашингтон попереджав про готовність завдати удару на випередження по північнокорейських військових об'єктах, якщо Пхеньян зважиться на ще одне ядерне випробування. У відповідь КНДР заявила, що в цьому разі завдасть свій превентивний удар.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект