НОВИНИ

05.07.2017 | Тіллерсон: Загроза КНДР потребує глобальної відповіді
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це йдеться в заяві державного секретаря США Рекса Тіллерсона, оприлюдненій у вівторок, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Сполучені Штати рішуче засуджують запуск Північною Кореєю міжконтинентальної балістичної ракети. Тестування МБР являє собою нову ескалацію загрози для Сполучених Штатів, наших союзників і партнерів, для регіону і для світу",- наголошується в заяві.

Для запобігання глобальній загрозі потрібні глобальні дії, підкреслив Держсекретар США.

"Будь-яка країна, що приймає працівників з Північної Кореї, надає будь-які економічні чи військові пільги або не сприяє повній імплементації резолюції Ради Безпеки ООН, сприяє і підтримує небезпечний режим", - наголошується в документі.

Тому, йдеться далі, всі країни повинні продемонструвати Північній Кореї, що реалізація її ядерної програми матиме наслідки. Через це, підкреслив Тіллерсон, Сполучені Штати скликають засідання Ради Безпеки ООН, що "запровадити більш суворі заходи для запровадження відповідальності КНДР".

При цьому в заяві підкреслюється, що США прагнуть лише мирної денуклеаризації Корейського півострова та припинення загрозливих дій з боку Північної Кореї.

У документі також зазначається, що президент США та офіс національної безпеки "продовжують оцінку ситуації в тісній координації із союзниками та партнерами".


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект