НОВИНИ

04.07.2017 | Заступник Тіллерсона зустрівся з російським послом у США
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Про це йшлося під час зустрічі в понеділок заступника державного секретаря США Томаса Шеннона і посла Росії в Вашингтоні Сергія Кисляка, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Томас Шеннон сьогодні зустрівся з Послом Росії Сергієм Кисляком у продовження останніх розмов між Держсекретарем Рексом Тіллерсоном та міністром закордонних справ Росії Лавровим, а також напередодні зустрічі президентів Трампа й Путіна",- зазначили в Держдепі.

При цьому уточнюється, що сторони обговорили плани щодо зустрічі між Томасом Шенноном та заступником міністра закордонних справ Росії Сергієм Рябковим, яка була скасована російською стороною минулого місяця. У такий спосіб РФ відреагувала на розширення пакету санкцій США.

Сторони також приділили увагу зусиллям, "спрямованими на вирішення питань, що становлять взаємний інтерес у двосторонніх відносинах", повідомили в Державному департаменті США.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект