НОВИНИ

29.06.2017 | У Берліні відбувається зустріч деяких лідерів європейських країн
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу в Німеччині.

Канцлер ФРН Ангела Меркель запросила до себе президента Франції Еммануеля Макрона, прем'єрів Великої Британії Терезу Мей, Італії Паоло Джентілоні, Іспанії Маріано Рахоя, а також Нідерландів Марка Рютте і Норвегії Ерну Сольберг. У зустрічі беруть участь президенти Єврокомісії Жан-Клод Юнкер і Ради Європи Дональд Туск.

Головне завдання зустрічі - підтвердити єдність європейських гравців G20 з найважливіших тем, зокрема, прихильності Паризькій кліматичній угоді і відкритій торгівлі. «Лише разом зможемо ми дати правильні відповіді на центральні питання нашого часу», - заявила Меркель депутатам бундестагу напередодні зустрічі. Вона також додала, що «жахливо помиляються ті, хто думає, що вони можуть вирішити проблеми цього світу ізоляціонізмом і протекціонізмом».

Канцлер відзначила, що світ перебуває в стані більшої роз'єднаності, ніж раніше, тому теми обговорення саміту Великої Двадцятки - боротьба з тероризмом, змінами клімату і протекціонізмом - надзвичайно важливі, ніж будь-коли. Тому найбільш економічно розвинені країни мають «надіслати сигнал рішучості» боротися з викликами сьогоднішнього дня.

Саміт Двадцятки, в якій Німеччина головує цього року, відбудеться 7-8 липня в Гамбурзі.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект