НОВИНИ

29.06.2017 | Brexit: Євросоюз може залишитись з дірою в бюджеті ?20 мільярдів
Джерело - УКРІНФОРМ

"Вихід Британії з ЄС може залишити інші 27 країн з дірою в бюджеті 20 мільярдів євро на рік, що вимагатиме додаткових податків від ЄС, щоб заповнити цю нестачу", - йдеться у повідомленні.

"У нас більше не буде Великої Британії, яка була чистим платником, незважаючи на домовленість з Тетчер, тому наш дефіцит становитиме 10-11 мільярдів євро на рік", - наголосив Еттінгер.

За його словами, зважаючи на необхідність фінансування нових ініціатив у сфері оборони та безпеки, "загальний дефіцит блоку може зрости удвічі".

Як зазначається, за правління Маргарет Тетчер Велика Британія забезпечила собі щорічну знижку на свій бюджетний внесок на суму понад 3 мільярди євро. В рамках цієї угоди Німеччина, Австрія, Нідерланди та Швеція також отримували гроші від своїх внесків. Втім, вихід Британії з ЄС означатиме завершення цього грошового потоку, й це може викликати незадоволення серед деяких країн, пише видання.

Бюджет ЄС у 2017 році становив 157,9 млрд євро. Європейська комісія сподівається зберегти деякі внески Великої Британії, попросивши британський уряд виконати взяті на себе зобов'язання, включаючи фінансування пенсій посадовців ЄС.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект