НОВИНИ

29.06.2017 | талія може закрити свої порти для мігрантів
За матеріалами - Reuters

"Мова йде в першу чергу про рятувальні судна під прапорами інших країн, які поряд з італійської берегової охороною займаються порятунком мігрантів, що намагалися по морю дістатися до Італії з Лівії, але зазнали катастрофи", - наголошується в повідомленні.

Досить часто рятувальні судна, що беруть участь в операції, належать гуманітарним організаціям та ходять під прапором різних держав, зокрема Німеччини та Мальти. Але врятованих мігрантів висаджують в Італії.

Представник країни в Євросоюзі Мауріціо Массарі у своєму листі керівництву союзу заявив, що ситуація виходить з-під контролю. Прем'єр-міністр Італії Паоло Джентилоні у свою чергу звинуватив європейські країни в спробі проігнорувати цю проблему.

У зв'язку з цим, повідомляє агентство Рейтер, зараз в уряді Італії обговорюється можливість введення для таких суден заборони на повернення в італійські порти.

Нагадаємо: кількість мігрантів, які спробували морем дістатися до Італії з Північної Африки за останні чотири дні, оцінюється приблизно в 10 тисяч осіб. Всього ж за цей рік в Італію в'їхали 73 тисячі мігрантів, що на 14% більше, ніж за той же період в минулому році.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект