НОВИНИ

23.06.2017 | Катар отримав перелік вимог для припинення бойкоту
Джерело - Reuters

Водночас, інформації щодо того, якими є ці вимоги, поширено не було.

Як повідомляв Укрінформ, дев'ять країн розірвали дипломатичні відносини з Катаром. Основна їх претензія - підтримка катарською владою ісламських терористів, проти яких бореться коаліція держав під керівництвом США. Окремі країни розірвали й економічні відносини з Катаром.

Об'єднані Арабські Емірати попередили Катар, що введені проти нього сусідніми країнами санкції можуть тривати протягом багатьох років, якщо Доха не погодиться з умовами арабських країн, однак досі офіційно їх не озвучили.

Натомість у вівторок міністр закордонних справ Катару Шейх Моххамед бін аль-Тані заявив, що Катар не вестиме перемовин зі своїм сусідами стосовно врегулювання дипломатичної кризи, доки не будуть скасовані введені проти Дохи економічні санкції.

США також звинувачують Доху у "спонсоруванні тероризму", але незважаючи на це провели 14 червня морські навчання із Катаром і домовилися про продаж цій країні винищувачів.

Адвокатом Катару виступає Туреччина. «Катар разом із Туреччиною зайняв найрішучішу позицію у протидії терористичній організації Ісламська держава. Віктимізація Катару через наклепницькі кампанії не служить жодній меті», - зазначив минулого тижня президент Реджеп Таїп Ердоган. Туреччина відправила в Катар військову делегацію у рамках підготовки до розгортання свого контингенту в цій країні.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект