НОВИНИ

22.06.2017 | Глава мінфіну Британії вважає, що Мей залишиться прем’єром
Джерело - УКРІНФОРМ

"Нагадаю, що коли ми сформували коаліцію (з ліберал-демократами) у 2010 році, люди тоді казали, що" вона не протримається і до Різдва". Однак коаліція виявилася надзвичайно стійкою", - наголосив міністр.

На запитання, чи вважає він, що Мей залишиться на своїй посаді і в 2018 році, незважаючи на те, що прем'єр не отримала більшості у парламенті, Хеммонд відповів: "Так, я так вважаю".

Раніше повідомлялося, що Консервативна партія стала найбільшою партією, але втратила більшість у парламенті після виборів. Лідер опозиційної Лейбористської партії Джеремі Корбін заявив, що Мей має піти у відставку.

Втім, джерела серед торі повідомили, що Мей не має наміру йти у відставку після того, як її Консервативна партія не змогла здобути більшість у парламенті за результатами дострокових виборів.

Сама британський прем'єр заявила, що вона формуватиме новий британський уряд спільно з Демократичною юніоністською партією.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект