НОВИНИ

20.06.2017 | Міністр оборони Франції пішла з посади через слідство щодо "мертвих душ"
За матеріалами - RFI

Сама Гулар є євродепутатом від цієї партії.

«Завдання президента - повернути довіру до політичної діяльності, провести реформи і перезапустити Європу. І ця мета важливіше будь-яких особистих міркувань. Тому - за згодою прем'єр-міністра - я подала президентові прохання про відставку», - написала Гулар в комюніке.

Як пояснила міністр, вона йде для того, щоб на час попереднього розслідування стосовно MoDem її перебування на такому високому міністерському посту не заважало слідчим.

«До міністра оборони пред'являються особливі вимоги. Честь нашої армії і наших військових не повинна заплямувати полеміка, до якої вони не мають ніякого відношення», - зазначила Гулар.

Як повідомляється, президент Франції Еммануель Макрон прийняв відставку міністра. Склад нового уряду буде оголошений у середу, 21 червня.

Раніше прокуратурою було розпочато попереднє розслідування про передбачувані фіктивних робочих місцях для партійних функціонерів MoDem. Партію підозрюють у тому, що вона оформляла їх депутатськими помічниками, оплачуючи власні витрати з бюджету Європарламенту.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект