НОВИНИ

20.06.2017 | У США призупинили введення санкцій проти Росії
За матеріалами - Кореспондент

Республіканська більшість Палати представників пригальмувала голосування щодо санкцій проти Росії, які раніше схвалив Сенат.

За даними агентства, замість швидкого голосування, на яке сподівалися прихильники санкцій, законопроект переданий до комітету з міжнародних справ для оцінки його змісту.

Якщо Палата представників змінить законопроект і ухвалить його в новому вигляді, їй доведеться погоджувати текст з Сенатом.

Відомий прихильник санкцій проти Росії конгресмен Еліот Енгел висловив стурбованість тим, що республіканці затримали проходження законопроекту.

"Це загальмує процес і дасть Білому дому час розмити ключові зусилля із притягнення Кремля до відповідальності", - заявив він і зажадав негайного голосування за законопроектом.

Нагадаємо, Сенат США схвалив нові санкції проти Росії і Ірану минулого тижня. Санкції проти РФ були "пришиті" до законопроекту щодо Ірану у вигляді поправки, щоб прискорити їхнє проходження і ускладнити можливу відмову президента Дональда Трампа підписати законопроект.

Як повідомляв Кореспондент.net, Білий дім планував через республіканців у Палаті представників внести зміни в законопроект про нові санкції проти Росії з метою отримання Трампом можливості їхньої зміни або скасування.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект