НОВИНИ

15.06.2017 | Глави МЗС ФРН і Австрії розкритикували нові санкції Сенату США проти РФ
Джерело - УКРІНФОРМ

Заява є в розпорядженні Укрінформу.

«Рішучі і узгоджені дії ЄС і США у вирішенні конфлікту в Україні в наших спільних інтересах. Однак ми не можемо погодитися з загрозою незаконних екстериторіальних санкцій щодо європейських компаній, які беруть участь у розширенні поставок енергоресурсів в Європу!», - йдеться в заяві.

У документі стверджується, що «чудової відкритості» американський законопроект описує, що поставлено на карту: продаж американського скрапленого газу та витіснення російських поставок газу з ринку Європи. Мета полягає в тому, щоб забезпечити роботу в нафтовій і газовій промисловості для США, наголошують міністри.

Вони закликають не пов'язувати політичні інструменти санкції з економічними нтересами. І підкреслюють, що це привносить «абсолютно нову і дуже негативну якість в європейсько-американські відносини», оскільки компаніям в Німеччині, Австрії та інших європейських країнах загрожують втрати, якщо вони будуть брати участь в проектах з природного газу, таких як Nord Stream II з Росією та фінансувати їх. Йдеться про конкурентоспроможність нашої енергоємної промисловості і тисячі робочих місць, - заявляють глави МЗС двох країн, які висловили солідарність з зусиллями Державного департаменту США змінити цей законопроект.

«Хто постачає нам енергію, вирішуємо ми», на основі ринку і конкуренції, - йдеться в заяві.

«Було б не тільки дуже сумно, але і з точки зору ефективності нашого відношення до конфлікту в Україні шкідливо, якщо ми не будемо діяти разом, а сторонні міркування, такі як економічні інтереси США в експорті газу, братимуть гору. Ні змішуванню зовнішньополітичних інтересів з економічними! Є ще час і можливість цього уникнути!», - заявляють Габріель і Курц.

Міністри нагадують, що з 2014 року Європа та Сполучені Штати в тісному партнерстві реагують на незаконну анексію Криму Росією і її дії в східній частині України та в тісному партнерстві голосують.

Це право і необхідність відповісти на поведінку Росії, яка ставить під загрозу мир і безпеку в Європі, і є кричущим вперше з моменту закінчення холодної війни порушенням принципу непорушності кордонів у Європі, йдеться в заяві.

Джерело - https://www.ukrinform.ua/rubric-abroad/2248134-glavi-mzs-frn-i-avstrii-rozkritikuvali-novi-sankcii-senatu-ssa-proti-rf.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект