НОВИНИ

15.06.2017 | Сенат США прийняв законопроект про розширення санкцій проти Росії
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Законопроект підтримали 97 сенаторів, двоє висловилися проти, передає власний кореспондент Укрінформу.

Нові обмеження щодо РФ включені в проект закону S.722 "Акт з протидії дестабілізуючим діям Ірану – 2017" окремим розділом у поправках під назвою "Санкції по відношенню до Російської Федерації та боротьба з тероризмом і незаконним фінансуванням"

Таким чином, під обмеження потрапляють кілька важливих секторів російської економіки, в тому числі, гірничодобувна, металургійна, залізнична та судноплавство. Крім того, вводяться персональні санкції проти осіб, причетних до перерахування коштів у сектори розвідки та оборони, будівництва трубопроводів в енергетичному секторі, приватизації державних активів, а також передачі зброї уряду Сирії. Крім того, обмеженнями каратимуться корумповані чиновники й ті, хто порушує права людей в Росії.

Водночас, документ наголошує на необхідності залишити чинними всі санкції проти РФ, введені адміністрацією президента Обами, в тому числі залишити заборону доступу до об'єктів у штатах Мериленд і Нью-Йорк, які раніше були дипломатичною власністю росіян.

Крім того, законопроект зобов'язує президента США працювати разом з країнами-партнерами з метою унеможливлення для Росії використовувати будь-які лазівки, щоб уникнути санкцій. Документ підкреслює необхідність активізувати зусилля щодо ефективного збереження санкцій проти РФ "у відповідь на кризу в Східній Україні, кібер-атаки і втручання, а також порушення прав людини в Російській Федерації".

Для остаточного затвердження законопроект має ухвалити Палата представників, після чого свій підпис повинен поставити президент США.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект