НОВИНИ

13.06.2017 | У ході візиту до Польщі Трамп також обговорюватиме російсько-українську війну
Джерело - УНІАН

Міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський заявляє, що під час візиту президента США Дональда Трампа до Варшави обговорюватиметься питання російсько-української війни на Донбасі.

Як повідомляє Польське Радіо, триває підготовка до візиту американського президента до Польщі.

Зокрема, польське зовнішньополітичне відомство передбачає, що президент США прибуде до Польщі 5 липня увечері, а програма його візиту триватиме до ранніх післяобідніх годин 6 липня. Ващиковський повідомив, що одним з пунктів візиту Трампа буде його особиста зустріч з президентом Анджеєм Дудою. Також сказано, якщо президента Трампа супроводжуватиме делегація, то відбудуться зустрічі і в ширшому форматі.

За словами польського міністра, американського президента можуть супроводжувати оборонний та державний секретарі Джейма Меттіс та Рекс Тіллерсон. Окрім того не виключений також приїзд очільника Агентства національної безпеки США. Міністр Ващиковський додав, що серед тем переговорів будуть двосторонні відносини, в тому числі економічна співпраця, постачання газу, співпраця в галузі оборони та російсько-українська війна.

Також обговорюватиметься ситуація на Близькому Сході. Ващиковський повідомив, що, ймовірно, у ході візиту президент США виступить із промовами до поляків у Варшаві. Американського президента можливо супроводжуватиме дружина.

Детальніше: https://www.unian.ua/world/1971826-u-hodi-vizitu-do-polschi-tramp-obgovoryuvatime-rosiysko-ukrajinsku-viynu-zmi.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект