НОВИНИ

09.06.2017 | У Трампа заперечили звинувачення, які Комі озвучив у Сенаті
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Його заява пролунала одразу після завершення слухань, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Свідчення пана Комі ясно засвідчили, що президент ніколи не намагався перешкоджати слідству щодо намагань Росії втрутитися у вибори в 2016 році, а насправді, за словами пана Комі, президент сказав йому "було б добре встановити" в цьому розслідуванні, чи був "хтось із його близьких помічників, хто робив щось неправильно". І він не виключав нікого з цієї заяви", - сформулював позицію президента його адвокат.

Водночас, Касовіц заперечив, що Трамп будь-коли просив Комі припинити розслідування проти Майкла Флінна. "Президент ніколи формально або по суті не наказував та не просив пана Комі припинити будь-яке розслідування, в тому числі, не пропонував, як сформулював це пан Комі, "залишити Флінна в спокої", - наголосив юрист.

"Президент також ніколи не говорив пану Комі слів "мені потрібна вірність, я очікую вірності", - продовжив Касовіц.

Водночас, він підкреслив, що в Білому домі вправі розраховувати на вірність з боку тих, хто служить в адміністрації. Однак, Комі, за словами адвоката Трампа, став одним із тих, хто намагається підірвати цю адміністрацію незаконним витоком секретної інформації.

"Пан Комі щойно зізнався, що є одним із таких джерел", - пішов у наступ юрист президента. Він наголосив, що екс-директор ФБР поділився змістом своїх доповідей щодо спілкування з президентом з колегами, які допустили витік цієї інформації в ЗМІ. "Ми залишимо це відповідним органам, щоб вони визначили, чи повинен цей витік розслідуватися разом з усіма іншими", - зазначив Касовіц.

Водночас, адвокат Трампа ще раз повторив, що свідчення Комі підтвердили те, що президент не був об'єктом розслідування ФБР відносно втручання Росії у вибори в США.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект