НОВИНИ

06.06.2017 | Розвідка США вважає спецслужби РФ відповідальними за хакерські атаки
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Про це пише американське видання The Intercept із посиланням на цілком таємну доповідь АНБ, яку отримало в своє розпорядження від неназваного джерела.

"Російська військова розвідка чинила кібератаки, щонайменше, проти одного постачальника програмного забезпечення для проведення голосувань у США, а також робила фішинг-розсилку повідомлень на понад 100 місцевих виборчих комісій за кілька днів до президентських виборів у листопаді минулого року", - йдеться в документі, представленому джерелом.

Як стверджує видання, доповідь, датована 5 травня 2017 року, пройшла незалежну перевірку автентичності і є найбільш деталізованим доказом втручання Росії у вибори. При цьому вказується, що аналіз не є остаточним.

У доповіді, зокрема, вказується, що російські хакери, очевидно, "проникли глибше в систему голосування США, ніж вважалося раніше". Документ неодноразово робить посилання на російську військову розвідку ГРУ, як основного організатора хакерських атак, не залишаючи жодних сумнівів, що до нападів причетна саме ця організація.

Доповідь АНБ різко розходиться із запереченнями президента Росії Путіна минулого тижня, що вони "ніколи не займалися цим на державному рівні і не мають жодного наміру робити це".

У аналізі АНБ не робляться прямі висновки про те, чи мало втручання будь-який вплив на результат виборчої кампанії. Крім того, визнається, що багато чого залишається невідомим про ступінь досягнення хакерів. Проте, в доповіді вказується на ймовірність того, що хакерські атаки росіян могли порушити, принаймні деякі елементи системи голосування в США.

Джерело - https://www.ukrinform.ua/rubric-abroad/2241875-rozvidka-ssa-vvazae-specsluzbi-rf-vidpovidalnimi-za-hakerski-ataki-zmi.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект