НОВИНИ

04.06.2017 | Чинний прем’єр заявив про перемогу своєї політсили у виборах на Мальті
Джерело - УНІАН

Лідер Лейбористської партії та чинний прем’єр-міністр Мальти Джозеф Мускат заявив про перемогу на дострокових виборах, які він оголосив минулого місяця на тлі офшорного скандалу.

За повідомленнями провладної преси, керівна лейбористська партія очікує отримати на виборах майже 55% голосів виборців, повідомляє Times of Malta, у той час як їхні головні опоненти, Націоналістична партія Мальти, - 44% голосів.

Утім, офіційний підрахунок голосів ще триває. "Люди чітко вирішили залишитися на шляху до ще кращих результатів", - заявив прем’єр-міністр Джозеф Мускат.

Лідер Націоналістичної партії Мальти Сімон Бусуттіл у своєму Twitter визнав поразку. "Я щойно зателефонував Джозефу Мускату, щоб визнати поразку. Як завжди, ми поважаємо рішення виборців", - зазначив Бусуттіл. Завдяки перемозі лейбористів чинний прем’єр Джозеф Мускат зможе залишитися на своїй посаді на другий термін.

Нагадаємо, Мускат оголосив про дострокові вибори на тлі офшорного скандалу Panama Papers.

Його дружину звинуватили в тому, що вона нібито очолювала офшорну кампанію, яка отримувала гроші від правлячої родини Азербайджану під час отримання ліцензії банком Азербайджану на Мальті. Мускат усі звинувачення відкидає.

Детальніше: https://www.unian.ua/world/1958211-chinniy-premer-zayaviv-pro-peremogu-svoeji-politsili-u-viborah-na-malti.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект