НОВИНИ

03.06.2017 | США та північно-балтійські країни узгодили взаємодію у сфері оборони
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Учасники зустрічі узгодили питання оперативної взаємодії та обговорили співпрацю на майбутнє, повідомили в п'ятницю в Пентагоні.

"Велика частина обговорень була присвячена мінливій геополітичній обстановці у сфері безпеки в Північно-Балтійському регіоні, поведінці Росії й посиленню рівня оперативної взаємодії", - зазначається в офіційному повідомленні за результатами засідання.

Учасники зустрічі також обговорили можливості для подальшого військового співробітництва та відзначили вигоду від стратегічної, оперативної й тактичної співпраці у сфері оборони.

"Усі погодились, що згуртованість Північно-балтійського регіону має вирішальне значення для європейської і трансатлантичної безпеки", - підкреслили в Пентагоні.

Оборонне відомство США на зустрічі представляв заступник міністра оборони Боб Уорк. У ній також взяли участь представники Данії, Естонії, Ісландії, Латвії, Литви, Норвегії, Фінляндії, Швеції.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект