НОВИНИ

02.06.2017 | Міністерство фінансів США оголосило про запровадження пакету санкцій за допомогу режиму КНДР
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Міністерство фінансів США оголосило про запровадження міжнародного пакету санкцій, у тому числі проти російських підприємств і фізичних осіб, за допомогу режиму КНДР в порушення міжнародних санкцій, введених проти нього через ракетно-ядерні випробування.

Про це йдеться в офіційному повідомленні американського мінфіну, оприлюдненого в четвер, передає Укрінформ.

"Управління з контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США сьогодні внесло до списку санкцій шість установ і три фізичні особи, а також три підприємства у відповідь на триваючі розробки в Північній Кореї зброї масового знищення, а також порушення нею резолюції Ради Безпеки ООН", - зазначається в офіційній заяві.

Під санкції США потрапили юридичні та фізичні особи Північної Кореї, Росії і Китаю. Серед інших, у цьому списку зазначені московська компанія Ardis-Bearings LLC разом з директором Ігорем Мічуриним, російська "Незалежна нафтова компанія" (ННК), а також її дочірнє підприємство АТ "Приморнефтепродукт".

У поясненнях, зокрема, йдеться, що ННК "підписала контракт на поставку нафти в Північну Корею, і, за повідомленнями, надала КНДР нафтопродуктів на понад $1 млн". Крім того, ННК підозрюється у наданні допомоги північнокорейському режиму обійти накладені міжнародні санкції.

У Вашингтоні підкреслили, що ці дії запроваджені проти військових програм КНДР, ядерних розробок, а також доходи режиму від видобутку вугілля й корисних копалин, а також його закордонні фінансових операцій.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект