НОВИНИ

01.06.2017 | "Нещасна Хіларі": Трамп назвав Клінтон "жахливим кандидатом", коментуючи її поразку
Джерело - УНІАН

Президент США Дональд Трамп прокоментував слова Хілларі Клінтон, яка поклала відповідальність за свою поразку на виборах на Facebook та Національний комітет демократичної партії. Свою думку він висловив в Twitter. Трамп зазначив, що своїми звинуваченнями Клінтон намагається виправдати власну невдачу. «Нечесна Хілларі Клінтон тепер звинувачує всіх, крім самої себе, відмовляючись визнати, що вона була жахливим кандидатом», - заявив Трамп.

На конференції в Каліфорнії Хілларі Клінтон заявила, що частина провини за її поразку на виборах лежить на соціальній мережі Facebook, за допомогою якої поширювалися «неправдиві новини». Крім того вона зазначила, що на її думку, недостатню підтримку в боротьбі з Трампом їй надав Національний комітет демократичної партії.

Детальніше: https://www.unian.ua/world/1953119-neschasna-hilari-tramp-nazvav-klinton-jahlivim-kandidatom-komentuyuchi-jiji-porazku.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект