НОВИНИ

31.05.2017 | У Литві повністю укомплектували батальйон НАТО
За матеріалами - УНІАН

До Литви прибули близько 200 солдатів та 60 бойових машин піхоти з Норвегії. Батальйон НАТО у Литві під проводом Німеччини повністю укомплектовано. Про це з посиланням на Міноборони Литви повідомляє «Європейська правда».

Норвезька військова техніка була доставлена ​​в порт Клайпеди ще минулого тижня. Норвежці привезли в Литву різні модифікації танків Leopard, бронемашини M113, бойові машини піхоти CV 90, вантажні та легкові транспортні засоби.

В складі Бойової групи передових сил НАТО в Литві разом з прибулими норвезькими військовими також дислоковані понад 450 німецьких військових, 100 бельгійських і 250 нідерландських. У 2017-2018 роках у складі бойової групи будуть служити військові з Німеччини, Норвегії, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу, Хорватії та Франції. Командування бойовою групою батальйону здійснюють і її основу складають німецькі військовослужбовці.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект