НОВИНИ

30.05.2017 | Макрон хоче посилити співпрацю з РФ задля миру в Сирії
Джерело - УНІАН

Президент Французької Республіки Еммануель Макрон хоче посилити співпрацю з Російською Федерацією для пошуку шляхів встановлення миру в Сирії. Про це він сказав на спільній прес-конференції з президентом РФ Володимиром Путіним у Версальському палаці.

Говорячи про ситуацію в Сирії, Макрон сказав, що нагадав Путіну про французькі пріоритети, які стосуються боротьби з тероризмом та викорінення терористичних груп, і зокрема, угруповання "Ісламська держава". За його словами, Франція та Росія можуть співпрацювати разом щодо Сирії, і будуть це робити у наступні місяці. "Я хочу, щоби ми змогли організувати демократичний перехід шляхом збереження сирійської держави", - заявив Макрон.

На його переконання, держави, які не спроможні підтримувати своє існування на Близькому Сході, є загрозою для західних демократій. Також він сказав, що повідомив Путіну, що "дуже чіткою червоною лінією для нас є застосування хімічної зброї". Зокрема, як наголосив Макрон, будь-яке застосування хімічної зброї призведе до негайного прийняття заходів у відповідь. Окрім того, президент Франції сказав, що бажає обмінюватися інформацією щодо ситуації у Сирії, щоб мати краще розуміння щодо того, що відбувається у цій країні. Макрон заявив, що необхідно забезпечити гуманітарний доступ в Сирії для мирних громадян, які його потребують, і що невинне цивільне населення не повинно страждати.

Детальніш: https://www.unian.ua/world/1948699-makron-hoche-posiliti-spivpratsyu-z-rf-zadlya-miru-v-siriji.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект