НОВИНИ

30.05.2017 | Трамп може скасувати укази щодо поліпшення відносин із Кубою
За матеріалами - УНІАН

Президент США Дональд Трамп планує скасувати низку указів свого попередника Барака Обами щодо поліпшення двосторонніх відносин із Кубою.

За інформацією видання, з такою ініціативою до Трампа звернулися колишній учасник президентських виборів 2016 року республіканець Марко Рубіо, демократ Роберт Менендес і республіканець Маріо Діас-Баларт.

Наміри Трампа скасувати деякі угоди по поліпшенню відносин із Кубою підтвердив виданню президент Американсько-кубинського торговельно-економічної ради Джон Кавуліч. «Адміністрація Трампа ще з лютого 2017 року була готова оголосити про зміни, але не пов'язані з Кубою питання завадили цьому», — розповів він. Видання підкреслює, що Трамп може оголосити про анулювання указів під час свого візиту до Майамі, який запланований на червень 2017 року. У Білому домі від коментарів журналістам ресурсу відмовилися.

Детальніше: https://www.unian.ua/world/1948924-tramp-moje-skasuvati-ukazi-schodo-polipshennya-vidnosin-iz-kuboyu-zmi.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект