НОВИНИ

29.05.2017 | Грузія готова до вступу в НАТО - прем'єр
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це заявив прем'єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі в ході виступу на весняній сесії Парламентської асамблеї НАТО".

"Вірністю інтеграції в НАТО і загальній євроатлантичній безпеці Грузія вже створила передумову, щоб НАТО здійснив наступні кроки на шляху вступу нашої країни до Альянсу", - наголосив Квірікашвілі.

За його словами, він може з гордістю зазначити, що Грузія є хорошим прикладом європейської держави, яка, незважаючи на всі внутрішні й зовнішні виклики, послідовно продовжує йти шляхом демократизації, відродження інститутів, економічного розвитку, й інституціональної інтеграції в європейські та євроатлантичні структури.

"Ми добре усвідомлюємо виклики, які стоять перед нами. Окупація і мілітаризація Росією 20% Грузії, суверенної держави, створює значну загрозу нашій національній безпеці", - підкреслив грузинський прем'єр.

Крім того, Квірікашвілі підкреслив, що незаконна анексія Криму, за якою послідували дестабілізація на сході України й переділ сфер впливу, ставить за мету знищення величезного прогресу, досягнутого у будівництві єдиної, вільної й мирної Європи, як величезного досягнення євроатлантичного суспільства.

"Нашою відповіддю на цей виклик є більше демократизації, більше економічного розвитку, і європейської і євроатлантичної інтеграції. Єдиною дієвою відповіддю Заходу на ці виклики має бути більше єдності й твердість у питанні захисту свободи й інших засадничих цінностей, політика відкритих дверей і чітка підтримка євроатлантичних прагнень європейських країн", - заявив Квірікашвілі.

Раніше міністр закордонних справ Грузії Михайло Джанелідзе заявив, що країні не потрібний План дій щодо членства в НАТО, а потрібне саме членство в Альянсі.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект