НОВИНИ

25.05.2017 | Канада має допомогти Україні стати членом НАТО
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Про це йдеться у листі організації «Канадська група сприяння демократії в Україні», направленому прем’єр-міністру Канади Джастіну Трюдо.

«Ми закликаємо Канаду взяти на себе лідерську роль на саміті НАТО, підтримавши резолюцію, яка б вимагала від Росії прибратися з України до певної конкретної дати, або ж Україна отримає запрошення на вступ до Альянсу», - пишуть автори документа.

При цьому в організації погодилися, що Росія виступатиме проти такого, однак наголосили, що менш рішучі кроки не матимуть на Кремль жодного впливу. «Росія не дослухається до меншого. Безсумнівно, вона піде на хитрощі, протест і погрози. Однак вона досі не є достатньо сильною, аби ігнорувати грізну силу НАТО. Вона пристане на умови», - зазначається у листі.

Автори закликають владу Канади надати Україні також й іншу допомогу. «Захід мусить привести до ладу застосування чинних санкцій проти політично заангажованих осіб, як-то Володимир Якунін. Окрім цього, слід запровадити санкції проти Володимира Путіна та від’єднати Росію від системи SWIFT. У військовому аспекті необхідно надати Україні оборонну зброю, супутникові зображення та більшу підтримку», - підсумовується у листі.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект