НОВИНИ

24.05.2017 | У Білому домі заявили про відсутність доказів змови штабу Трампа та Кремля
Джерело - Голос Америки

В адміністрації президента США вважають, що сьогоднішні свідчення колишнього директора ЦРУ Джона Бреннана у Комітеті Палати представників з розвідки вказали на відсутність доказів змови між представниками виборчого штабу Дональда Трампа та Кремлем. Про це йдеться у заяві поширеній Білим домом.

"Сьогоднішні слухання підтверджують те про що ми вже давно говорили: хоча розслідування ведеться вже рік, досі немає доказів змови між Росією та виборчим штабом Трампа, і що президент ніколи загрожував джерелам розвідки чи поширенню інформації між розвідувальними агенціями. Також ми дізнались, що навіть директор ЦРУ в адміністрації Барака Обами вважає витоки конфіденційної інформації "жахливими", а тих, хто стоїть за ними, необхідно "вистежити", - йдеться у документі. Як зазначає видання, у ході виступу в Палаті представників Конгресу США Джон Бреннан неодноразово наголошував, що отримав достатню кількість розвідувальних даних щодо контактів представників штабу Трампа із Росією, щоб вважати обґрунтованим проведення розслідування з даного приводу з метою встановити того, чи були ці контакти порушення законодавства США. При цьому він заявив, що висновки про характер контактів не належать до його компетенції.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект