НОВИНИ

24.05.2017 | В оборонній доктрині Польщі Росію названо головною загрозою - Rzeczpospolita
За матеріалами - УНІАН

Членство в НАТО та ЄС залишається ключовим для безпеки Польщі. А головним джерелом нестабільності у регіоні стала Росія. Про це йдеться в оборонній доктрині Польщі, яка передбачає посилення оборонних можливостей, нарощування сил стримування, а також проведення змін у системі командування.

Міністр оборони Антоні Мацеревич представив доктрину Академії військового мистецтва у Варшаві. Вона була сформульована на основі стратегічного огляду оборони, який завершився минулого місяця. З польської оборонної доктрини вже можна ознайомитися на сайті Міноборони країни.

Документ також передбачає модернізацію протиповітряної оборони Польщі та посилення артилерийських сил.

Пріоритетом для польської армії залишиться підвищення готовності до захисту власної території. Але доктрина також допускає участь у закордонних операціях спільно із союзниками. Також у документі йдеться про план побудови оборонних пунктів, які б перешкоджали ворогові просуватися польською територією. Доктрина наголошує, що безпека Польщі перш за все залежить від її Збройних сил.

Водночас вона вказує на те, що безпека країни гостро залежить й від енергетичного забезпечення. Головним джерелом загроз для Польщі доктрина вважає агресивну політику Росії, її порушення міжнародних законів, застосування грубої сили проти інших країн, а також спроби дестабілізувати НАТО і ЄС.

Детальніше: https://www.unian.ua/world/1938756-v-oboronniy-doktrini-polschi-rosiyu-nazvano-golovnoyu-zagrozoyu-rzeczpospolita.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект