НОВИНИ

22.05.2017 | Йорданія готова прийняти літаки бундесверу з Туреччини
За матеріалами - DW

Про це глава держави заявив міністру оборони ФРН Урсулі фон дер Ляйєн. "Він запевнив щодо всілякої підтримки", - наводить слова німецького міністра газета Bild am Sonntag.

Напередодні розмови з монархом, 19 травня, фон дер Ляйєн відвідала йорданську авіабазу "Ель-Азрак", яка розглядається як альтернатива "Інджирліку". "Те, що я побачила, що виявилося краще очікувань", - розповіла вона телеканалу ARD, зазначивши, що на базі дислоковані не тільки йорданські військовослужбовці, а й американські, нідерландські та бельгійські.

На турецькій базі "Інджирлік" розміщені близько 260 німецьких військових. Вони надають підтримку повітряних ударів по базах угруповання "Ісламська держава" в Сирії та Іраку, здійснюючи повітряну розвідку і дозаправку літаків.

Конфлікт навколо бази між Туреччиною і Німеччиною виник в середині травня, коли Анкара не дала дозвіл на в'їзд делегації комітету бундестагу з оборони, яка мала відвідати "Інджирлік". На цей крок влада пішла після того, як Берлін надав притулок військовослужбовцям з Туреччини.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект