НОВИНИ

02.08.2004 | Неоголошений візит Коліна Пауела до Іраку
Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Державний секретар США Колин Пауел перебував у п’ятницю з неоголошеним візитом в Іраку й після переговорів із тимчасовим президентом Іраку Газі аль-Яваром заявив: «Я також підтвердив нашу рішучість і зобов’язання далі співпрацювати з проміжним урядом  в процесі встановлення демократії на засадах свободи й прав людини в Іраці. Перед нами наступними тижнями постануть виклики, які ми сповнені рішучості подолати».Пауел також висловив занепокоєння намаганнями Ірану вчинити вплив на Ірак. Натомість Іран міг би відіграти роль у стабілізації Іраку, заявив він: «Що ж до Ірану, то Іран має потенціял відіграти позитивну роль (в Іраці), але нас непокоять деякі дії, що їх чинить Іран на півдні (Іраку), вплив, який він намагається здобути на півдні. Ми сподіваємося, що влада Ірану зрозуміє, що в їхніх інтересах є мати стабільний Ірак за сусіда».


Тимчасовий президент Іраку Газі аль-Явар високо поцінував несподіваний візит Колина Пауела: «Це вияв тісної співпраці й координації між Іраком і Сполученими Штатами задля добра Іраку, задля добра цієї півкулі».| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект