НОВИНИ

12.03.2017 | Адміністрація Трампа примусово звільнила прокурора, що вів резонансні справи
Джерело - УКРІНФОРМ

Один із найбільш впливових у США федеральних прокурорів Пріт Бхарара, відомий своїми справами, пов'язаними в тому числі з росіянами, заявив про своє незаконне звільнення з посади після того, як відмовився написати традиційну заяву про відставку з приходом нової команди.

Про це він заявив на власній сторінці у твітері, передає Укрінформ.

"Я не подавав у відставку. Щойно я був звільнений. Перебування на посаді прокурора США в Південному окрузі Нью-Йорка назавжди залишиться найбільш почесною роботою в моєму професійному житті", - написав Бхарара у повідомленні.


Пріт Бхарара вважався одним із найбільш впливових федеральних прокурорів у країні, який ініціював кілька справ проти фінансових корпорацій, а також проти російської шпигунської діяльності у США. Зокрема, від брав участь у процесі щодо виявлення в 2010 році російської розвідувальної мережі у США. Він також вів справи, пов'язані з росіянами Костянтином Ярошенком і Віктором Бутом, які намагалися перевезти велику партію наркотиків до Сполучених Штатів. Кремль навіть наклав свої санкції на Бхарару за результатами його діяльності на посаді прокурора.

Як повідомив раніше сам Бхарара американським ЗМІ, під час зустрічі з Дональдом Трампом той запропонував йому залишитись на посаді.

Натомість, у п'ятницю генеральний прокурор США Джефф Сешнс попросив 46 федеральних прокурорів, призначених за часів президентства Барака Обама, піти у відставку "для забезпечення рівномірного переходу".

Бхарара вже повідомив, що має намір оскаржити розпорядження щодо свого звільнення в судовому порядку.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1807. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект