НОВИНИ

18.06.2004 | Нідерланди занепокоєні зниженням ефективності роботи Європейської Комісії
Джерело - EuropeanVoice

Міністр закордонних справ Нідерландів Бен Бот виказав своє занепокоєння тим фактом, що початок головування його країни в Європейському Союзі буде ускладнене тим, що декілька комісарів Єврокомісії залишили свої пости. Такі дії призвели до ще більшого зниження роботи нинішнього складу Комісії на чолі з Романо Проді. “Європейська Комісія не продукує практично жодних серйозних пропозицій, що також вплине на діяльність новообраного складу Європейського Парламенту. І така ситуація може тривати до тих пір, доти новий склад Європейської Комісії не приступить до виконання своїх обов’язків”, - підкреслив міністр закордонних справ Нідерландів.


Нещодавно ряди Єврокомісії залишили: Мішель Барн’єр, який обійняв посаду міністра закордонних справ Франції, Педро Солбес, який став Віце-прем’єром в уряді Іспанії, а також Анна Діамантопоулоу, яка була обрана депутатом Парламенту Греції.


До них, скоріш за все приєднаються комісар з промисловості Ерккі Лііканен, що планує очолити Центральний Банк Фінляндії, а також, можливо, Вівіан Редін (комісар з питань культури та освіти) та Філіп Бюск’єн (комісар з питань наукових досліджень), які стали депутатами Європейського Парламенту на виборах, що відбувалися 10-13 червня.


Романо Проді постійно знаходиться під дуже сильним вогнем критики не тільки за те, що діяльність Єврокомісії за його керівництвом доволі неефективна, але й за те, що він також зайнятий внутрішньополітичними питаннями в Італії і тому часто відсутній в Брюсселі.


Заперечуючи такі закиди на адресу роботи Єврокомісії, її речник Рейо Кемппінен заявив, що “пан Бот висловив виключно свою точку зору. Європейська Комісія, із свого боку, повністю усвідомлює ситуацію і Комісія буде виконувати свою місію відповідно очікувань майбутнього головування Нідерландів”.    | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект