НОВИНИ

31.10.2005 | РБ ООН розгляне проект резолюції щодо Сирії
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Рада Безпеки ООН, як очікується, розгляне сьогодні проект резолюції щодо Сирії в зв’язку з розслідуванням убивства колишнього прем’єр-міністра Лівану Рафіка Харірі. За результатами попереднього розслідування, яке провели експерти ООН, до вбивства були причетні високопосадові сирійці.

Проект резолюції серед іншого передбачає запровадження проти Сирії економічних санкцій, якщо ця країна не співпрацюватиме з ООН у подальшому розслідуванні. У свою чергу сирійське керівництво заперечує причетність до вбивства Харірі в лютому цього року. Уряд у Дамаску оголосив про проведення власного розслідування.

Тим часом Росія виступила проти запровадження суворих санкцій проти Сирії. Міністр закордонних справ Сергій Лавров заявив, що його країна не погоджується з деякими положеннями проекту резолюції. Росія - один з п’яти постійних членів Ради Безпеки ООН і має право вето.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект