НОВИНИ

28.10.2005 | Тимошенко пообіцяла Путіну зробити приємно?
Джерело - Українська правда

Прем'єр Юлія Тимошенко пообіцяла Кремлю, що за неї Україна не буде вступати в НАТО.

Про це німецький політолог Олександр Рар з посиланням на свої джерела повідомив у статті в газеті Die Welt.

Рар відзначив, що російського президента Путіна "знову радо зустрічають в Україні", а його деструктивна роль, яку він грав під час "помаранчевої революції" рік тому, забута.

Політолог також відзначає, що Київ став поводитися обережніше в питанні НАТО: "Україна ні в якому разі не хоче завдати удару по Росії. Адже українська економіка як і раніше залишається залежною від російських енергоресурсів".

Рар пише, що західні інвестори тримаються осторонь від України, а "російські магнати знову діють у мутних водах тіньової економіки і бізнесу, з використанням інсайдерської інформації".

"Ющенко і Тимошенко однаковою мірою несуть відповідальність за навислу над країною політичну катастрофу", - додає Рар.

"У той час як Тимошенко заявила Die Welt, що Ющенко не дає їй проводити реформи, глава секретаріату президента Олег Рибачук підкреслив, що уряд Тимошенко навмисно блокував усі важливі плани президента", - пише Рар.

За його словами, у Ющенка після революції не було часу на управління країною.

"Друг Ющенка, підприємець і шоколадний король Петро Порошенко також зловживав своїми повноваженнями на посаді секретаря Радбезу для досягнення своїх власних цілей", - відзначає Рар.

"Що стосується харизми, те тут Тимошенко дає фору Ющенку. Немає сумніву, що вона буде прагнути до повної влади в країні або й доможеться свого на парламентських виборах, або організує нові протестні виступи низів", - додав Рар.

За його словами, Ющенку ще більше потрібна підтримка Заходу, "але США і ЄС настільки перевантажені своїми внутрішніми проблемами, що Україна майже зникла з їх поля зору".

"Деякі європейські політики, можливо, навіть раді тому, що на ЄС більше не чиниться такий тиск з вимогою даром надати Україні можливість вступу в ЄС", - відзначив він.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект