НОВИНИ

28.10.2005 | ЄБРР надав Україні позику для фінансування проектів енергозбереження
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надав Україні позику у 20 мільйонів доларів для фінансування проектів енергозбереження. Проекти розроблятиме й здійснюватиме українська енергозбережна сервісна компанія (УкрЕско). 

Енергоємність промисловості України, тобто видатки на енергію відносно валового національного продукту, залишається однією з найвищих у світі. Це є великим навантаженням для української економіки та її довкілля, - наголошує ЄБРР.

Попередні проекти, здійснені УкрЕско, передбачали інсталяцію нових ко-генераційних установок, реконструкцію устаткування з вироблення й передачі тепла, модернізацію систем виробництва і розподілу стислого повітря. Нова позика допоможе компанії далі інвестувати в проекти енергозбереження в приватному та державному секторах. Директор ЄБРР з проблем енергетики Петер Райніґер наголосив, що допомогти підприємствам знизити використання енергії і посилити їх конкурентоспроможність є ключовим пріоритетом для банку.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект